Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Deltakerkommuner

NRI er et forpliktende innkjøpssamarbeid mellom kommunene Aurskog-Høland, Enebakk, Fet, Nittedal, Rælingen og Sørum. I tillegg kan MIRA, NRBR,ROAF, Nittedal Eiendom KF, andre virksomheter eller kommuner være med på NRI avtalene.

Kontaktinformasjon til innkjøpsansvarlig/-rådgiver i de ulike kommunene:

Kommune Navn Epost
Aurskog-Høland Jane Brit Løland jane.brit.loland@ahk.no
Aurskog-Høland Hanne Gulbrandsen hanne.gulbrandsen@ahk.no
Enebakk Roger Thompson roger.thompson@enebakk.kommune.no
Fet Ida Romstad ida.romstad@fet.kommune.no
Nittedal Trude Wingar-Elnes trude-wingar-elnes@nittedal.kommune.no
Nittedal Marianne Clausen marianne.clausen@nittedal .kommune.no
Rælingen Per Dag Kolseth per.dag.kolseth@ralingen.kommune.no
Sørum Birgit Mortensen Aga birgit.mortensen.aga@sorum.kommune.no